Array ( [Itemid] => 467 [option] => com_k2 [view] => item [id] => 3341:12-مهرماه-سالروز-تاسیس-کانون-اسلامی-انصار [lang] => about )
^
یکشنبه, 12 مهر 1394 ساعت 10:00

12 مهرماه سالروز تاسیس کانون اسلامی انصار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

12 مهر ماه سالروز تاسیس کانون اسلامی انصار

 

12 مهر ماه سال 1356، تفکر ناب مرحوم حاج محمد حسین جابر انصاری در راه اندازی و تأسیس مرکزی فرهنگی و مذهبی به صورت قانونی و رسمی مجوز فعالیت گرفت و از آن تاریخ، نشر فرهنگ و معارف اسلامی و تأسیس کتابخانه و انجام امور عام المنفعه به عنوان محور اصلی فعالیت های کانون در نظر گرفته شد و در سایه این هدف مقدس، یک یک برنامه ها و طرح ریزی ها انجام شد تا کانون نیز سهم و مسؤولیت اجتماعی خود را در جامعه ایران اسلامی ادا نماید.

38 سال فعالیت در عرصه کتاب و کتابداری و نیز گستره وسیع فرهنگ و فرهنگ سازی، پشتوانه ای ارزشمند و تجربه ای گرانبها نصیب کانونیان کرده است که در روزها و سالهای پیش رو بتوانند بهتر و کارآمد تر خدمات رسانی های خود را ارتقا و انجام دهند.

و البته شاکر و سپاسگزار الهی هستند که توفیق رفیق راهشان شده است و تلاش در کانون، روزیشان شده است و البته چشم امید به دعای خیر همه مخاطبین کانون دارند.

 

marhoomin

 

باشد که ازین رهگذر طبق هایی از نور به روح بلند مردان بزرگ اندیش که بانی و همراه بنیانگذار کانون بودند، واصل شود. الهی آمین

به قلم حسین فیاض بخش

 

خواندن 4721 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 13 مهر 1394 ساعت 13:10

دیدگاه‌ها   

0 # محب زاده 1394-07-18 11:20
اسطوره هایی ابدی با اندیشه یک حیات جاوید تعبیر بسیار درخوری برای این بزرگ مردان است.
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برای انصراف کلید Esc را فشار دهید

 

 

پایگاه خبری قطره پاک

 

 

Instagram logo

Instagram link

logo aparat web